Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 3.5
Fifty Shades of BlackRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 5.0