Series
Ratings
20
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0