Titles you rated
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Catch-22Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0