Movies
Ratings
505
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0