Series
Ratings
79
On the Way to the AirportRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5