Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Holy BoyRated ★ 3.5
10s Across the BordersRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.0
Sand CityRated ★ 2.0
GirlfriendsRated ★ 4.0- By Another NameRated ★ 2.5
After DreamingRated ★ 2.0- The Love of TrumanRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0- GroundingRated ★ 3.0
Dear JuheeRated ★ 3.0- Have You Seen the Land of the Red?Rated ★ 4.0
I, PoppyRated ★ 4.5