Movies
Ratings
196
RomaRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Purple NoonRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.0
The Match Factory GirlRated ★ 2.5
OasisRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0