Series
Ratings
44
My NameRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0