Titles you rated
Unholy WomenRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0