Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0