Movies
Ratings
808
CallRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Code 8Rated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5