Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
YouRated ★ 2.5