Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0