Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.0