Movies
Ratings
37
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Sin CityRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
King KongRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0