Movies
Ratings
637
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Enlightenment FilmRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 0.5
DogtoothRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
RunRated ★ 5.0
There is an Alien HereRated ★ 5.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0