Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
A je to!Rated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 2.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 0.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0