Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
BossRated ★ 0.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0