Series
Ratings
101- GintamaRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5