Titles you rated
The TrialRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
AsparagusRated ★ 3.0
At LandRated ★ 2.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 2.5
The Myth of the American SleepoverRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- TraficRated ★ 4.5
Wendy And LucyRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Stolen PleasureRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Last SceneRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5