Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0