Movies
Ratings
1077
West Side StoryRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5