Movies
Ratings
765
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0