Series
Ratings
53
Witch HuntRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5