Titles you rated
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5