Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Warring StatesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0