Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0