Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 4.5- Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 2.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
NamibRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 1.0