Movies
Ratings
213
Pulp FictionRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
MissingRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 4.5
FyreRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0