Movies
Ratings
466
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0