Movies
Ratings
108
The TerminalRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0