Series
Ratings
424
A New LeafRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
High School of the DeadRated ★ 5.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0- Madan Senki RyukendoRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0
Are You Human?Rated ★ 3.0
ClaymoreRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0