Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0