Movies
Ratings
40
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0