Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The First Soul: Song Written AgainRated ★ 0.5
WickedRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0