Titles you rated
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0