Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.5
CubeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0