Titles you rated
Words and PicturesRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 4.5
JunoRated ★ 5.0