Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5