Titles you rated
EscapeRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5