Series
Ratings
30
Full HouseRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5