Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The WilloughbysRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0