Titles you rated
- HeroRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0