Titles you rated
 No Country for Old MenRated ★ 4.0 No Country for Old MenRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.0 The First Slam DunkRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
 The BrutalistRated ★ 5.0 The BrutalistRated ★ 5.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 2.0 The SubstanceRated ★ 2.0
 The Zone of InterestRated ★ 5.0 The Zone of InterestRated ★ 5.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 3.0 Extreme JobRated ★ 3.0
 Basic InstinctRated ★ 4.0 Basic InstinctRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 4.5 Forrest GumpRated ★ 4.5
 Phantom ThreadRated ★ 3.5 Phantom ThreadRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 4.5 Get OutRated ★ 4.5
 RRRRated ★ 4.0 RRRRated ★ 4.0