Titles you rated
Joker GameRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0- M&MRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5