Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- TarotRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 4.0