Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Cuba LibreRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0- Big SleepRated ★ 3.0
Day of WrathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Red RocketRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Children of the BeehiveRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Lessons from a CalfRated ★ 3.5