Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0