Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
ShaftRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0