Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5